Adres: Szkola Żeglarstwa JKM Gryf al. Jana Pawła II 11A, 81-345 Gdynia

+48 600 019 784

biuro@szkolagryf.pl

Noclegi na jachtach

Naszym kursantom oferujemy możliwość nocowania na naszych jachtach w trakcie trwania kursu. Jest to bardzo wygodna i niedroga forma, która pozwoli wczuć się w żeglarską atmosferę mariny i wakacyjny klimat miasta, a do naszej bazy odległość z kei wynosi… minutę spacerku.

Marina Gdynia zlokalizowana jest tuż przy plaży śródmiejskiej.  W okolicy można znaleźć wiele przyjemnych restauracji, kafejek i pubów. Nieopodal jest Skwer Kościuszki i Molo Południowe (Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Miasta Gdyni) a kawałek dalej ulica Świętojańska z licznymi sklepami, gdzie  można zrobić zakupy.

Na terenie klubu  można korzystać z pełnej infrastruktury sanitarnej i socjalnej (łazienki, prysznice, kuchnia). Na jachtach jest prąd, a w całej marinie bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Wejście na keję jest dostępne tylko dla osób upoważnionych (karty chipowe), co podnosi bezpieczeństwo.

 

Cena noclegu – 30 zł/doba.
Cena nie zawiera wyżywienia i pościeli. Prosimy o zabranie śpiworów, jedzenie można przygotowywać w kuchni na terenie  klubu.

Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.
Przy rezerwacji on line osoby zainteresowane noclegami prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zapisu na kurs. W celu ustalenia szczegółów związanych z terminami i dostępnością miejsc będziemy się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Translate »