Angielski dla żeglarzy- oferta w przygotowaniu

[dopbsp item=search id=5 lang=pl]

Angielski dla żeglarzy

Nasza oferta językowa skierowana jest do osób pragnących doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne potrzebne w czasie rejsów po wodach międzynarodowych i na wodach terytorialnych innych krajów. Program układaliśmy z myślą o osobach pełniących funkcje oficerskie i skipperach, jednak będzie on również atrakcyjny dla wszystkich żeglarzy i motorowodniaków chcących po prostu doskonalić swoje morskie umiejętności.

W trakcie 15 godzin szkolenia będzie możliwość przećwiczenia standardowych zwrotów przyjętych przez Międzynarodową Organizację Morską (IMO SMCP -Standard Marine Communication Phrases). W tej części szkolenia pomożemy poczuć się pewniej podczas odbierania i nadawania komunikatów radiowych w języku angielskim w porcie i na morzu. Duży nacisk położymy na łączności w niebezpieczeństwie oraz łączności podczas ratowania i poszukiwania, tak by gdy zajdzie taka potrzeba nie było problemów z komunikacją ze służbą SAR. Program zajęć obejmuje również takie zagadnienia jak kursy względem wiatru, komendy, czytanie map i locji oraz elementy budowy jachtu. Nie zapomnimy też o najbardziej przydanych zwrotach w marinie.

Nasi lektorzy to absolwenci filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, prowadzący zajęcia między innymi w Akademii Morskiej w Gdyni.

See you there!

[dopbsp item=search id=5 lang=pl]

Kurs 15-godzinny
Zajęcia prowadzimy w siedzibie szkoły. Kurs odbywa się w trybie weekendowym – w piątek od godz. 17.00 do 20.00, sobota i niedziela od godz. 9.00 do 16.00 (z przerwą na posiłek we własnym zakresie).

Cena kursu: 330 zł
Sprawdź nasze oferty specjalne…

Wpłaty za szkolenie można dokonywać gotówką w sekretariacie JKM Gryf lub przelewem na konto nr 11 1050 1764 1000 0023 1353 6381.

Istnieje możliwość noclegu na jachtach w cenie 15zł/dobę. Tylko dla uczestników kursu w ramach dostępnych miejsc.

możliwość NOCLEGU na naszych jachtach

Translate »